Obróbka skrawaniem metali i tworzyw sztucznych

Świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie toczenia, frezowania, wiercenia, rozwiercania oraz spawania. Procesy produkcyjne wspomagane nowoczesnym oprogramowaniem CAM oraz CAD wpływają na poprawienie jakości oraz dają możliwość wykonywania bardzo złożonych detali. W połączeniu z naszym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające zamówienia, których tolerancja sięga nawet do 0,01 mm. Usługi oferowane przez Skamar cenione są przez klientów, przede wszystkim dzięki ich jakości oraz dostosowywaniu się naszej firmy do potrzeb klientów. Przekłada się to na wieloletnią współpracę z klientami z całej Polski, Niemiec, Danii, Holandii, Szwecji i innych krajów Unii Europejskiej.

Toczenie

Wykonujemy na maszynach CNC renomowanych marek takich jak Okuma, Haas, Hitachi oraz NCT. W swoim parku maszynowym posiadamy również automaty tokarskie CNC z podajnikami, automaty tokarskie krzywkowe oraz maszyny konwencjonalne. Zajmujemy się toczeniem z materiału o maksymalnej średnicy 350 mm i długości do 700 mm w materiałach takich jak: stal, stal gatunkowa, stal nierdzewna, aluminium, miedzi, mosiądz, tworzywa sztuczne, a także innych według potrzeb klienta. Produkujemy między innymi: części do maszyn, urządzeń przemysłowych jak i gastronomicznych. Skupiamy się na regularnie zamawianych pakietach detali. Zajmujemy się realizacja pojedynczych zleceń, niemniej jednak preferujemy zamówienia o seryjnej ilości sztuk.

obrabiarka CNC produkcja detalu toczeniem
obrobka metalu skrawaniem

Frezowanie

Wykonujemy na maszynach CNC renomowanych marek takich jak Haas, Axa, NCT oraz Maho. Nasz park maszynowy wyposażony jest również w frezarki konwencjonalne. Zajmujemy się frezowaniem z materiałów o maksymalnych rozmiarach X2000mm x Y300mm Z400mm oraz X1020 mm Y600 mm Z500mm w materiałach takich jak: stal, stal gatunkowa, stal nierdzewna, aluminium, miedzi, mosiądz, tworzywa sztuczne, a także innych według potrzeb klienta. Produkujemy między innymi: części do maszyn, urządzeń przemysłowych jak i gastronomicznych. Skupiamy się na regularnie zamawianych pakietach detali. Zajmujemy się realizacja pojedynczych zleceń, niemniej jednak preferujemy zamówienia o seryjnej ilości sztuk.

Spawanie

W naszej ofercie posiadamy również spawanie detali wykonywanych według rysunków technicznych naszych klientów. Spawamy stal oraz stal nierdzewną wykorzystując metodę TIG oraz MIG.

spawanie tig mig